MÖBLER / Bord / Soffbord 10928136

nr 1092 8136

Soffbord

med tidningshylla, 50/60-tal, mahogny, längd: 94 cm, djup: 50 cm, höjd: 56 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 27 februari 2017
kl 20:24:50